Co dzieje się z tym krajem?!

Cześć!

Wiem, że postów na ten temat jest teraz bardzo dużo, niemniej jednak ja również chciałam  coś na ten temat powiedzieć. Chodzi mi tutaj o nową ustawę. Jednolicenie cen książek. Dla jednych to coś okropnego, dla innych dobra inicjatywa. Ja jestem stanowczo w tym pierwszym przedziale. 

Nie jest tajemnicą, że lubię czytać, lubię kupować książki, rozrywać kartonowe pudełka i cieszyć się nowymi nabytkami. Przez tę nową inicjatywę niestety będzie mi to w znacznym stopniu zabrane. Kupowane przeze mnie książki nie będą nowościami, a jeżeli zdecyduję się kupić jakąś premierową to raz na kilka miesięcy. 

Rozumiem, że nie każdemu może się podobać moja opinia, jak również, że macie już dość tego typu postów. Chciałam jedynie podzielić się swoimi spostrzeżeniami i opinią (która, nawiasem mówiąc, nie różni się znacząco od innych). 

Jednak w tym miejscu, siedząc na fotelu, z całego serduszka proszę was o jedno. Podpiszcie się pod petycją przeciwko tej ustawie. Każda osoba, która to przeczyta niech wejdzie w ten link:
https://secure.avaaz.org/pl/petition/Ministerstwo_Kultury_i_Dziedzictwa_Narodowego_Nie_zgadzamy_sie_na_wprowadzenie_zakazu_promocji_i_jednolitej_ceny_ksiazek/?pv=2
i zagłosuje przeciwko ustawie. 
Każdy głos się liczy. Wszyscy jesteśmy jedną, wielką rodziną, która kocha czytać. Nie pozostawajmy w cieniu. Walczmy o to co może nam zostać zabrane. 

Books for Brekker.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Beautiful Books , Blogger